KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629321

nr 1562 9321

Axel Lind (1907-2011), Sverige. Signerad, Bränningar. Olja på duk, 11x47 cm, yttermått inklusive ram: 30x66 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:51:44